ANTIOXIDAČNÍ OMLAZUJÍCÍ MASKA NA RUCE

 

Vaše ruce jsou Vaší vizitkou...

 

Dopřejte Vašim rukám kouzlo věčného mládí ve 4 krocích

 

 

Krok č.1 - JEMNÝ PEELING 

Díky mikročástečkám z nadrcených jojobových jader a výtažků ze třtinového cukru velmi jemně odstraní odumřelé buňky pokožky rukou.

Extrakty z granátového jablka a fíku jsou velmi bohaté na antioxidanty a proto napomáhají dokonalé regeneraci buněk pokožky.

 

Krok č.2 - HROZNOVÝ ANTIOXIDAČNÍ OLEJ 

Je získáván z organicky pěstovaného hroznového vína přímo v Toskánsku. Obsahuje přírodní antioxidanty a vitamíny B5 a D. Redukuje drobné vrásky a chrání pokožku před povětrnostními vlivy. Dodá jí jemnost, vláčnost a udržuje elasticitu.

 

Krok č.3 - INTENZIVNÍ ELASTIZUJÍCÍ REGENERAČNÍ MASKA

Obsahuje bambucké máslo, aloe vera gel a výtažky z kořene kostivalu lékařského. Tato intenzivní formule přináší pleti dokonalou regeneraci a proniká do hlubších vrstev pokožky.

Masku používáme jako zábal a necháme působit 10-20 minut, čímž ještě zvýšíme její účinnost. Poté setřeme přebytek masky vlhkým ručníkem. Pleť rukou zůstává sametově hladká, elastická a hydratovaná.

 

Krok č.4 - REGENERAČNÍ PROTEINOVÁ EMLUZE 

S nemastnou texturou. Díky postupnému uvolňování působí účinné látky až 24 hodin a tím zajišťují pleti přirozenou rehydrataci, výživu a jas. Výtažky z lyte guave a mangostany – tropického ovoce – mají díky flavonoidům antioxidační schopnost a podporují regeneraci buněk pleti. Svým vysokým obsahem proteinů jsou velmi účinné pro zachování zdravého vzhledu pokožky.

 

Cena: 250,- Kč

 

TEL. PO OBJEDNÁNÍ: 725 816 909